Obsah fóra

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak mohu obnovit můj oblíbený hudební skladby, poté, co jsem

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gary445566
Kolemjdoucí

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 3:42 am    Předmět: Jak mohu obnovit můj oblíbený hudební skladby, poté, co jsem Citovat

Nástin Jak mohu obnovit své oblíbené hudební skladby, poté, co jsem zpracována rychlé formátování s Bitwar Data Recovery?provedení rychlého formátu

1. Význam Quick Format a Full Format
2. 3 kroky ke zpětnému hudební skladby z pevného disku ve formátu
3. 3 způsoby, jak zobrazit náhled souboru na Bitwar Data Recovery.
4. Tipy před obnovením

Včera jsme dostali dotaz od jednoho z našich uživatelů: Jak mohu obnovu mé oblíbené hudební skladby poté, co jsem provedl rychlé formátování? Ztratil jsem všechny své hudební skladby, které mám rád moc, můžete prosím, pomozte mi získat zpět tyto musics.Thanks.Anyway není třeba se obávat, máme Bitwar Data Recovery vám pomůže obnovit tyto hudební skladby.
Jaký je rozdíl mezi Quick Format a Full Format?
Quick Format je jen způsob, jak tento proces formátování rychlý pohon nebude kontrolovat vadné sektory. I když po rychlé formátování, nemůžeme vidět některý ze souborů z tohoto diskového oddílu nebo disku, ale stále existují soubory a jen čekat na přepsání některými novými daty . V této situaci, stále máme šanci obnovit smazané soubory po rychlé formátování.

Snímek obrazovky níže ukazuje, jak provést rychlé formátování.

Plný formát běží hlubší krok zkontrolovat každý vadný sektor na pevném disku, tento proces bude delší dobu, než Rychlý Format.Also, je plný formát zcela ubrousky pevného disku , což znamená, že by neměly být žádné obnovitelná data odešel do Program pro přístup.provedení rychlého formátu

Snímek obrazovky níže ukazuje, jak provést plném formátu.

teplý Prompt
Proto doporučujeme, abyste provést rychlé formátování první , protože je tu stále mají šanci se vrátit zpět pomocí software pro obnovu dat v případě mylně naformátovaný našich důležitých dat. Kdykoliv jste jistě, že oddíl lze čistit úplně, pak můžete provést úplné formátování. Za normálních okolností, pokud bychom chtěli prodat nebo darovat náš počítač s ostatními. Chcete-li chránit naše soukromí, vždy provést úplné formátu na pevném disku před prodejem ven.
K dispozici jsou 3 kroky ke zpětnému hudební skladby z pevného disku ve formátu , můžete také obnovit další soubory, videa, audio komprimované soubory, fotografie stejným způsobem Bitwar Data Recovery.
Dle ankety uživatele, jsme ušetřili 11 MP3 soubory v F oddíl s složku s názvem: Písně, celková velikost: ~ 40.0MB. Nyní jsme formátování celý F oddíl, po několika minutách, můžeme vidět F oddíl je prázdná, každý soubor obsahuje tyto 11 soubory MP3 skrýt z naší obrazovce. provedení rychlého formátu

Díky za vaši čtení, věříme, že z tohoto článku, můžete obnovit hudební skladby z pevného disku ve formátu now.And sami všichni souhlasí s tím, že tyto formátované hudební skladby lze izolovat Bitwar Data Recovery, tak jako tak, je tu ještě tip pro vás následovat :
Prosím, ani to nezkoušejte kopírovat, psát nebo znovu stáhnout nějaké nové hudební skladby nebo jiná data formátovaný pevný disk / oddíl, aby se zabránilo formátované hudební skladby přepsání a odešel navždy. Zahájit Bitwar Data Recovery nejdříve, jak můžete sledovat tento článek, aby získal své oblíbené hudební skladby zpět.

Přečtěte si více: Jak mohu obnovit můj oblíbený hudební skladby, poté, co jsem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Obecná diskuze Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: